יום ד', י’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  דבר יו"ר ההנהגה  |  גלריית תמונות  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
ההנהגה הצעירה בשיתוף עמותת עו"סים שינוי פועלת למימוש זכויותיהם של הסטודנטים לעבודה סוציאלית .
"חייבים להחזיר את האוטובוסים לירושלים." כך מבהיר יו"ר הוועדה לביקורת המדינה אורי אריאל למשרד התחבורה, ומזהיר כי קשישים משלמים יותר על קניות, עקב חוסר-היכולת להגיע בנוחות לשוק.
"מזלזלים בנו" . כך טוענים סניף נוויאות בני עקיבא, שעדיין מחכים למבנה. השבוע, היתה אמורה להתקיים פגישה בין חה"כ יעקב כץ לראש העירייה, בני ווקנין, אולם היא בוטלה שעתיים לפני מועדה. העירייה בתגובה: "זה בוטל מסיבות אישיות"
17:15 (23/02/12) צוריאל ינאי
בהודעה משותפת של צעירי 'הבית היהודי' וההנהגה הצעירה של 'האיחוד הלאומי' הם דורשים מחברי הכנסת של המפלגות הדתיות לפעול להורדת שכר הלימוד המנופח במוסדות החינוך של הציונות הדתית. יצחק וסרלאוף: "לא ייתכן שבשביל החינוך יצטרך הורה לקצץ 50% מהמשכורת שלו."
חה"כ יעקב כ"ץ השיק יחד עם ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי את מיזם "בונים עתיד ביחד". מטרת המיזם היא בניית רפורמה יחד עם הציבור ומומחים לעתיד טוב יותר במדינה.
כיצד ייתכן שגן לאומי בבירת מדינת ישראל מנותק מתחבורה ציבורית?קיראו את פנייתו של יו"ר האיחוד הלאומי יעקב כ"ץ לשר התחבורה.
מדוע בנות שירות לאומי לא זכאיות לנסיעה חינם בחברת סופרבוס?גם ההנהגה הצעירה תמהה על כך ובעקבות פעילות זריזה - יכולות כיום בנות שירות ליהנות מנסיעה ללא תשלום בסופרבוס
14:18 (26/02/12) נריה אובז'נק
צריכים עזרה? בהנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי, תמצאו מענה. בני נוער הפועלים בהתנדבות מסייעים לנזקיים ובעלי מוגבלויות.
16:55 (10/10/11) שרה סולומון
בקיץ האחרון עברה בכנסת חוק המעניק לחיילים משוחררים הלומדים בפריפריה, מענק בסך שכר לימוד של שנת לימודים. אלא שהחוק לא מיושם עדיין, כי שכחו למנות מי שידאג לביצועו. ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי, הרימה את הכפפה ואומרת: "לא ננוח שהחוק יבוצע וייושם".
חברי ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי נפגשו עם הרב דרוקמן ודיווחו לו על פעילותם בערים המעורבות ובכלל. הרב חיזק ובירך את הפעילים. אורנית עצר
ימין ושמאל נגד מחירי הטסטים
יוזמה חדשה של ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי, באה לסייע בטיפול בבעיות שונות בהן נתקל האזרח הקטן. הצוות מטפל בבעיות בירוקרטיות, ארגוניות ומסייע אפילו בשיפוצים. כיאה לצעירים, הצוות מורכב מחבר'ה אידיאליסטיים בעלי רצון לעזור, שעושים את העבודה בהתנדבות.